SYSTÉMY

CAR TOWER je vertikálny rotačný parkovací systém, ktorý představuje priestorovo a cenovo veľmi efektívne riešenie problému mestského parkovania dnešných dní. Má malé pôdorysné rozmery s plochou približne dvoch parkovacích miest.

Navrhnutý je s ohľadom na nízke náklady na prevádzku a údržbu. Je možné parkovať osobné automobily aj vozidlá typu SUV. Ovládanie parkovacieho systému CAR TOWER je zabezpečené pomocou dotykovej obrazovky, identifikačnej karty alebo čipom. Systém je veľmi intuitívny a ľahko obsluhovateľnýn, nevyžaduje vyhradenú osobu. Užívateľom je k dispozícii možnosť rezervácie parkovacieho miesta cez internet.
Jednotlivé varianty parkovacieho systému CAR TOWER majú kapacitu od 6 do 16 vozidiel. Po mechanickej stránke ide o voľne stojacu konštrukciu s životnosťou dlhšou ako 20 rokov a rýchlou inštaláciou, už od troch dní v závislosti od typu.

CAR TOWER je maximálne flexibilný systém s možnosťou demontáže a premiestnenia na ľubovoľné miesto po celú dobu životnosti zariadenia. Parkovací systém CAR TOWER je navrhnutý s maximálny stupňům unifikácie jednotlivých komponentov a tým je konštrukčne pripravený na možnosť dodsatočného zastrešenia, krytovania alebo na použitie iných doplnkov vyrobených v súlade s požiadavkou zákazníka.

Ukážková kombinácia CAR TOWER pre 12 SUV

PŘÍKLADOVÁ KOMBINACE CAR TOWER PRO 12 SUV - 1
PŘÍKLADOVÁ KOMBINACE CAR TOWER PRO 12 SUV - 2v2
PŘÍKLADOVÁ KOMBINACE CAR TOWER PRO 12 SUV - 2
PŘÍKLADOVÁ KOMBINACE CAR TOWER PRO 12 SUV - 4
Image